Tragiczny piątek na drogach powiatu

Tragiczny piątek na drogach powiatu

W piątek na drogach powiatu bialskiego śmierć poniosły dwie młode osoby. Najpierw w Horbowie Kolonii zginęła 19-latka, której audi zderzyło się z jadącym z przeciwka tirem. Wieczorem w Polatyczach kierujący audi na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu. Pomimo reanimacji 32-latka nie udało się uratować.

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj około godziny 17:00 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Horbów Kolonia. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z samochodem ciężarowym – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej. Za kierownicą audi siedziała 19-letnia mieszkanka gminy Tuczna. W wyniku zdarzenia kobieta poniosła śmierć na miejscu. Drugim pojazdem kierował 63-letni obywatel Białorusi.

Do kolejnego zdarzenia doszło około godz. 21:30 w Polatyczach. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi 32-letni mieszkaniec gminy Terespol, na ostrym łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł – dodaje rzecznik.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: