Spełniaj marzenia z Oriflame! Bezpłatna komputerowa diagnostyka skóry

Spełniaj marzenia z Oriflame! Bezpłatna komputerowa diagnostyka skóry

Poznaj serie NovAge, stworzone by rozwiązywać różne problemy cery.

True Perfection 20+

Zmęczona i odwodniona cera z powiększonymi porami – to pierwsze objawy nerwowego trybu życia, które odbijają się na Twojej skórze, oraz sygnał, że nadszedł moment, by przeciwdziałać pierwszym oznakom starzenia. Przedstawiamy NovAge True Perfection, naszą zaawansowaną linię kosmetyków, stworzoną specjalnie dla młodych i zapracowanych kobiet. Kosmetyki z tej serii mają udowodnione klinicznie działanie udoskonalające cerę. Dzięki nim skóra wygląda na perfekcyjnie nawilżoną i promienną, pory są mniejsze, i to bez względu na to, jaki prowadzisz tryb życia.

Brak snu, niewłaściwa dieta, czynniki środowiskowe oraz stres sprawiają, że w komórkach skóry odkładają się różnorodne zanieczyszczenia. Wynikiem tego jest spowolniony proces odnowy komórek oraz zaburzenia ich funkcjonowania, przez co nasza skóra traci swoją naturalną witalność.

True Perfection zawdzięcza swoją doskonałą skuteczność dwóm innowacyjnym technologiom: zgłoszonemu do opatentowania ekstraktowi z perskiego drzewa jedwabnego oraz roślinnym komórkom macierzystym Acai.

Ecollagen 30+

Czas pozbyć się postarzających Cię zmarszczek, stosując naszą przeciwzmarszczkową serię NovAge Ecollagen o zaawansowanym działaniu, która wygładza i rewitalizuje cerę.  To udowodnione klinicznie!

Siła Ecollagen bierze się z innowacyjnych technologii, uzyskanych ze składników pochodzenia roślinnego i spotęgowanych przez najnowocześniejsze osiągnięcia nauki. Opatentowana technologia Tri-Peptide stymuluje syntezę kolagenu oraz energię komórkową, a także zapewnia ochronę antyoksydacyjną. Ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych Solanaceae także wspomaga produkcję kolagenu oraz chroni jego sieć przed niszczeniem. Efektem tego jest silniejsza, zdrowsza sieć kolagenowa i zmarszczki wypełnione od środka.

Zobaczysz i poczujesz różnicę – udowodnioną klinicznie, spektakularną redukcję zmarszczek nawet o 33 proc. oraz bardziej miękką, gładszą i świeżą cerę.

Już dziś możesz skorzystać z zaproszenia na bezpłatną komputerową diagnostykę skóry twarzy o wartości 80 złotych. Urządzenie bada następujące parametry:
- poziom nawilżenia skóry
- pory
- sebum
- melanine
- zmarszczki
- wrażliwość ( unaczynienie skóry)
- stany zapalne

Zdjęcia generowane przez urządzenie API prezentują stan skóry pacjenta z uwzględnieniem obszarów problemowych i wymagających szczególnej pielęgnacji.

Aby otrzymać pełną i profesjonalną analizę skóry urządzeniem API, wystarczy wyciąć kupon z bieżącego, 17. numeru "Podlasiaka" (wydanie od 3 lipca)i zgłosić się z nim do Biura Regionalnego Oriflame przy ulicy Narytowicza 22 w Białej Podlaskiej.

Już teraz możesz umówić się na dogodny dla Ciebie termin. Zadzwoń na numer 603 273 211 lub 572 870 847.

Zaproszenie jest ważne od 3 do 16 lipca.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy