Sosnowski spotkał się z mieszkańcami

Sosnowski spotkał się z mieszkańcami

BIAŁA PODLASKA Na finiszu kampanii przyszedł czas na spotkanie z mieszkańcami, choć tych w ostatnim czasie było sporo. 3 października w sali konferencyjnej hotelu Delfin były marszałek Sławomir Sosnowski mówił m.in. o swoich dokonaniach w rozwoju miasta i regionu.

Podczas spotkania z wyborcami były marszałek przypomniał m.in. kulisy przyznania Białej Podlaskiej dotacji na rewitalizację parku Radziwiłłów oraz budynku Caritasu w sytuacji, gdy w całym województwie była cała masa podobnych potrzeb. – Za jego czasów w Urzędzie Marszałkowskim nastąpił rozwój naszego Południowego Podlasia. Nasz wspólny kandydat pozwala nam myśleć, że w naszym mieście i regionie będzie jeszcze lepiej – mówił obecny na spotkaniu Riad Haidar, "jedynka" na liście Koalicji Obywatelskiej.

– Zawsze starałem się być wierny ideałom i odpowiedzialny za funkcje, jakie mi przyznano. Zawsze starałem się też słuchać ludzi. Jeśli wspólnie z państwem wywalczę mandat senatora, będę chciał mieć jak najlepszy kontakt z ludźmi i słuchać ich. Dziś, gdy tak szybko biegnie czas, funkcja posła i senatora wydawać by się mogła oderwana od miejsca pochodzenia, od ludzi, ale jednak powinien być to człowiek, który jest wciąż wśród nas – zauważa Sławomir Sosnowski, obecny radny Sejmiku Województwa Lubelskiego.

W spotkaniu wzięli udział także kandydaci na posłów z PSL: Przemysław Litwiniuk oraz Grzegorz Siemakowicz, ale też przedstawiciele innych środowisk, chociażby stowarzyszenia Biała Samorządowa, którego lider popiera Sosnowskiego.

Więcej w papierowym i cyfrowym wydaniu tygodnika "Podlasiak" nr 41

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: