Śmiertelny wypadek na krajowej „dwójce”. Nie żyje 21-latek

Śmiertelny wypadek na krajowej „dwójce”. Nie żyje 21-latek

 Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek 19 kwietnia przed 23 na ulicy Brzeskiej w Białej Podlaskiej (krajowa „dwójka”).  Rover, którym kierował 21-latek zderzył się z samochodem ciężarowym. Kierowca osobówki zginął na miejscu. Bialscy śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.   

– Do wypadku doszło kilka minut przed 23.00. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Rover 21-latek z Janowa Podlaskiego na prostym odcinku drogi, z nieustalonych dotychczas przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką marki Daf z naczepą – informuje Wojciech Lesiuk z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Zderzenie pojazdów było tak silne, że Rover uległ prawie całkowitemu zniszczeniu, a kierujący nim 21-latek poniósł śmierć na miejscu. Natomiast ciężarowy Daf stanął w płomieniach, które strawiły część kabiny i naczepy. Na szczęście jego kierowcy nic się nie stało.

Z ogniem walczyło kilka zastępów straży pożarnej. Śledczy z Białej Podlaskiej pod nadzorem miejscowej prokuratury wyjaśniają jak doszło do wypadku.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: