Seria wypadków na drogach powiatu bialskiego

Seria wypadków na drogach powiatu bialskiego

POWIAT BIALSKI W ciągu minionego weekendu na terenie powiatu bialskiego doszło do trzech wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego. W ich wyniku do szpitala trafiły trzy osoby.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło w piątkowe popołudnie na ulicy Królowej Jadwigi w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 90-letni bialczanin kierujący rowerem, przy zmianie pasa ruchu uderzył w tył poprzedzającej go osobówki. Toyotą kierował 43-letni mieszkaniec Warszawy. W wyniku zdarzenia cyklista doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

W sobotę przed godziną 8.00 w miejscowości Zaścianki, 59-letnia mieszkanka gminy Międzyrzec Podlaski podczas skrętu w lewo na skrzyżowaniu zderzyła się z motocyklistą. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą autem kobietę. Jednośladem kierował 46-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Także w niedzielę doszło do wypadku drogowego, z udziałem niechronionego uczestnika ruchu. Do zdarzenia doszło około godziny 21.30 na krajowej dwójce w miejscowości Dobryń Mały. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem marki Yamaha, 52-letni mieszkaniec gminy Zalesie, nie zachował ostrożności podczas omijania zaparkowanego na poboczu busa, doprowadzając do zderzenia.

Kierowca motocykla z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.  Kierowca motocykla z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy