Sanepid poszukuje uczestników mszy w dwóch kościołach

Sanepid poszukuje uczestników mszy w dwóch kościołach

GMINA PISZCZAC Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białej Podlaskiej poszukuje osób, które uczestniczyły we mszach św. oraz przystępowały do komunii św. i spowiedzi w dwóch parafiach na terenie gminy Piszczac.

Mowa o kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Piszczacu i nabożeństwach odprawianych w dniach od 10 czerwca do 2 lipca. Zgłosić się do bialskiego sanepidu musza także uczestnicy mszy w kościele p.w. NMP Królowej Polski w Kościeniewiczach, odprawianych w dniach od 1 lipca do 3 lipca.

Osoby te musza pilnie zgłosić się telefonicznie bądź mailowo do powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białej Podlaskiej od poniedziałku do niedzieli w godz. 7.30-15.05 pod nr tel. 83 344 – 41 -60, 83 344 41 61, 83 344 41 62, psse.bialapodlaska@pis.gov.pl lub na telefon alarmowy poza godzinami pracy urzędu: 505 187 728.
Przypomnijmy, że w gminie Piszczac w ostatnich dniach pojawiają się kolejne potwierdzone przypadki koronawirusa. Obecnie zakażenie potwierdzono u 9 osób.

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Podlasianina” 7 lipca.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

  1. A co sanepid robi w sprawie braku maseczek u wiernych w bialskich kościołach? Dziś mój syn chciał przyjść komunię na rękę a Ksiadz my na to, że może mu udzielić tylko normalnie czyli do ust. Czy to państwo w państwie?

Zobacz także: