Rumuni handlowali lewymi piłami

Rumuni handlowali lewymi piłami

 GMINA ZALESIE Policja zatrzymała trzech mężczyzn, którzy na terenie gminy Zalesie handlowali piłami spalinowymi z podrobionymi znakami towarowymi. 
W miniony wtorek policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, na terenie gminy Zalesie, zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki dacia. – Z informacji policjantów wynikało, że podróżujący nim mężczyźni wprowadzają do obrotu „nielegalny sprzęt” – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Po zatrzymaniu we wnętrzu pojazdu funkcjonariusze ujawnili 8 pił spalinowych z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek. – Autem podróżowali trzej obywatele Rumunii w wieku 19-48 lat. Mężczyźni zatrzymani zostali do wyjaśnienia, natomiast „nielegalny towar” trafił do policyjnego depozytu. Dzisiaj mężczyźni usłyszeli zarzuty oraz przyznali się do winy. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy – dodaje rzeczniczka.

Grozi im za to 2 lata więzienia.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy