Przyniosła na komendę znalezione pieniądze

Przyniosła na komendę znalezione pieniądze

BIAŁA PODLASKA Dzięki uczciwej bialczance ponad 1300 złotych wróciło do właściciela. Kopertę z pieniędzmi kobieta zauważyła na ulicy Piłsudskiego.

 

W środę 22 sierpnia do bialskiej Komendy Miejskiej Policji zgłosiła się mieszkanka Białej Podlaskiej. – Powiedziała, że we wtorek na ulicy Piłsudskiego zauważyła zwiniętą kopertę. Jak się okazało, w środku było ponad 1300 złotych. Kobieta pozostawiła w okolicznych biurach i instytucjach informację o znalezisku oraz swój numer telefonu, żeby osoba, do której należały pieniądze, mogła się z nią skontaktować. Ponieważ jednak nikt się do niej nie odezwał, następnego dnia przyniosła kopertę na policję – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy bialskiej KMP.

Właścicielem pieniędzy okazał się mieszkaniec Białej Podlaskiej. Gdy policjanci zaczęli ustalać, do kogo mogą należeć, mężczyzna sam zgłosił się na policję w nadziei, że ktoś odnalazł zgubę. Oczywiście bardzo ucieszył się z odzyskania pieniędzy. – Dziękujemy znalazcy za uczciwość i obywatelską, godną naśladowania postawę – dodaje rzecznik.

(k)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: