Próbne matury online z nagrodami

Próbne matury online z nagrodami
fot. PixaBay

 EDUKACJAn Chcesz wygodnie sprawdzić swoją wiedzę przed prawdziwą maturą? Weź udział w serii próbnych matur online! Nie tylko wyłapiesz ewentualne braki, ale również zawalczysz o atrakcyjne nagrody!

 

Maturzyści, którzy osiągną najlepsze wyniki z próbnych matur, zostaną nagrodzeni kartami podarunkowymi Allegro i bonami do sklepu Dyktanda.pl. Otrzymają także dostęp premium do serwisów Dyktanda.pl oraz Mathematics.live. Wartość nagrody głównej to aż 2 tysiące złotych! Z kolei dla wszystkich uczestników przygotowano nagrody gwarantowane.

Za organizacją wydarzenia stoją dwa popularne portale edukacyjne: Dyktanda.pl oraz Mathematics.live. Wspólnie z egzaminatorami OKE przygotowali arkusze egzaminacyjne z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego oraz chemii.

Próbne matury, podobnie jak prawdziwe, będą odbywały się dzień po dniu, po jednym egzaminie dziennie. Ich treść została przygotowana specjalnie na potrzeby konkursu i będzie odpowiadać prawdziwej maturze. Będą składały się z pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru oraz z pytań otwartych. Na uczestników czekają matury z języka polskiego i angielskiego, matury z matematyki oraz, jako osobna kategoria, matura rozszerzona z chemii.

Matury próbne z Dyktanda.pl oraz Mathematics.live będą odbywały się w dniach 19-25 kwietnia. Start wyznaczono na godzinę 18:00, tak aby nie kolidowały z zajęciami w szkole. W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w wydarzeniu oraz życzymy wysokich rezultatów – zarówno na maturach próbnych, jak i właściwych egzaminach w maju!

 

https://mathematics.live/pl/konkurs/matura-probna-z-dyktanda-pl-i-mathematics-live
https://dyktanda.pl/konkursy/ogolnopolski-egzamin-maturalny

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: