Pożar domu na Bartoszewicza. Trzy osoby trafiły do szpitala

Pożar domu na Bartoszewicza. Trzy osoby trafiły do szpitala

BIAŁA PODLASKA Policjanci ustalają okoliczności pożaru domu, do którego doszło wczoraj po południu przy ul. Bartoszewicza w Białej Podlaskiej. Spaleniu uległo wyposażenie jednego pokoju. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło troje mieszkańców budynku.

Do zdarzenia doszło w czwartek 26 marca po południu na terenie Białej Podlaskiej.

– Około godz. 13:30 dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o pożarze domu parterowego. Policjanci, którzy dotarli na miejsce potwierdzili tę informację. Spaleniu uległ pokój znajdujący się na parterze budynku wraz z wyposażeniem – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Na miejscu pojawiły się trzy zespoły ratownictwa medycznego i dwa zastępy straży pożarnej. W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala trafiły trzy osoby, w tym jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, starsze małżeństwo i zamieszkujący zniszczony pokój 59-latek. W akcji gaśniczej brały udział trzy zastępy straży pożarnej.

Po zakończeniu działań strażaków pracę na miejscu pożaru rozpoczęły służby śledcze. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Podlasianina” od 31 marca

Monika Pawluk

FOT. Roman Laszuk

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: