Pomaganie przez gotowanie

Pomaganie przez gotowanie
fot. Pixabay

LEŚNA PODLASKA Już po raz trzeci w Dworze Droblin odbędą się warsztaty kulinarne ze znanymi osobami pod hasłem „Pomaganie przez gotowanie w Dworskiej Kuchni”. W tym roku zebrane podczas imprezy fundusze przeznaczone zostaną na wsparcie Stowarzyszenia Wspólny Świat.

Wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nie mogą się odbywać z udziałem publiczności, a zamknięcie w domu wywołuje w nas falę negatywnych odczuć. Dlatego organizatorzy wydarzenia chcą, oczywiście z zachowaniem wszelkich obostrzeń, dostarczyć ludziom pozytywnych wrażeń. A przy tym pomóc i promować Południowe Podlasie. Zarówno warsztaty, jak i wieczorne występy artystyczne będą transmitowane na żywo, by jak najwięcej osób miało możliwość uczestniczenia w imprezie. Gotować będą: Joanna Moro, Anna Gzyra, Monika Mielnicka, Marek Włodarczyk, Witold Casetti i Antek Smykiewicz.

Transmisja z gotowania rozpocznie się w sobotę 5 grudnia o godz. 10 na profilu FB Radia Biper. W kulinarnych zmaganiach wezmą udział trzy drużyny, które poprowadzą: prezes Fundacji Razem Mierzymy Wyżej, przedstawiciel Gminy Leśna Podlaska oraz przedstawiciel Wspólnego Świata. Pozostali uczestnicy będą wybierani w drodze losowania. Podczas gotowania będzie można usłyszeć kilka utworów w wykonaniu Ludowego Zespołu Pawłowianki z Janowa Podlaskiego. Wieczorny koncert można oglądać na profilu Fundacji Razem Mierzymy Wyżej, po zakupie biletu w cenie 27,99 zł. Wystąpią: Antek Smykiewicz, Oliwia Spychel, Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej Biała Podlaska, Tomasz Rogalski i ElectroAcoustic. Imprezę poprowadzi dziennikarka Lidia Piechota.

Fundacja Razem Mierzymy Wyżej do współorganizowania wydarzenia zaprosiła Gminę Leśna Podlaska, ponieważ to na tym terenie już po raz trzeci odbywa się „Pomaganie przez gotowanie w Dworskiej Kuchni”. Patronat honorowy nad imprezą objął prezydent miasta Biała Podlaska oraz województwo lubelskie.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: