Policja i strażacy szukają Wojciecha Jańczuka

Policja i strażacy szukają Wojciecha Jańczuka

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej oraz strażacy poszukują 31-letniego Wojciecha Jańczuka. Mężczyzna w niedzielę (4 sierpnia) wyszedł z miejsca swojego zamieszkania. Do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał też kontaktu z rodziną. Osoby, które widziały Wojciecha Jańczuka proszone są o kontakt z policją.

Trwają poszukiwania 31-letniego Wojciecha Jańczuka, zam. w Białej Podlaskiej. Mężczyzna ostatni raz widziany był przez osobę najbliższą 4 sierpnia około godz. 12:00. Do chwili obecnej mężczyzna nie nawiązał kontaktu z rodziną, a jego miejsce pobytu nie jest znane.

Ma około 185 cm, sylwetkę szczupłą, ciemne krótko ścięte włosy, jasne oczy, uzębienie pełne. W dniu zaginięcia ubrany był w żółtą koszulkę oraz krótkie szare spodenki.
Akcja prowadzona była na os. Podmiejska od wczoraj (5 sierpnia) a włączyli się w nią także strażacy z sąsiednich jednostek OSP. Nic jednak nie udało się do tej pory ustalić.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komenda Miejską Policji w Białej Podlaskiej pod nr tel. (83) 344-83-00 lub na numer alarmowy 112.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy