Pierwszy sklep Bricomarché w Międzyrzecu Podlaskim

Pierwszy sklep Bricomarché w Międzyrzecu Podlaskim

Bricomarché, jedna z czołowych sieci supermarketów „dom i ogród” w Polsce, wzmocniła swoją pozycję w województwie lubelskim i wystartowała z pierwszą placówką w Międzyrzecu Podlaskim, przy ulicy Jelnickiej 2B. Oficjalne otwarcie sklepu odbyło się 28 lutego (środa) w godzinach porannych. Dla klientów przygotowano z tej okazji liczne promocje oraz konkursy z atrakcyjnymi, rzeczowymi nagrodami.

Właścicielami placówki Bricomarché w Międzyrzecu Podlaskim są lokalni przedsiębiorcy, DorotaJarosław Włodkowscy, od lat związani z Grupą Muszkieterów. Oprócz nowo otwartego sklepu, prowadzą też dobrze prosperujący punkt sieci w niedalekim Radzyniu Podlaskim. Dzięki unikatowemu modelowi biznesowemu Grupy Muszkieterów, angażującej niezależnych przedsiębiorców w struktury centralne grupy, właściciel bierze również udział w pracach na rzecz rozwoju sieci w Polsce.

Supermarket w Międzyrzecu Podlaskim jest pierwszym punktem Bricomarché w tej miejscowości. Nowo otwarty sklep mieści się przy ulicy Jelnickiej 2B i posiada prawie 2400 mkw. powierzchni handlowej oraz 1100 mkw. ogrodu zewnętrznego z wiatą budowlaną. W placówce zatrudniono niemal 30-osobową kadrę, która służy pomocą klientom dokonującym wyboru spośród szerokiego wachlarza oferowanych produktów. Do dyspozycji kupujących jest około 25 tys. referencji z kategorii takich jak: ogród, artykuły do majsterkowania, materiały budowlane oraz artykuły dekoracyjne. Część oferowanych produktów – między innymi wybrane rośliny oraz drobne artykuły do wyposażenia wnętrz – pochodzi od lokalnych dostawców.

Na miejscu klienci mogą skorzystać z dodatkowych usług, takich jak: transport zakupionych artykułów pod wskazany adres, cięcie wszelakich materiałów drewnianych i drewnopochodnych czy wycinanie otworów w zlewozmywakach. W sklepie jest również możliwość osobistego odbioru produktów zamówionych drogą internetową.

– Jesteśmy z żoną niezwykle szczęśliwi, że wspólnie z Grupą Muszkieterów otwieramy kolejną, drugą już placówkę pod szyldem Bricomarché, tym razem w Międzyrzecu Podlaskim. Jako właściciele analogicznego supermarketu typu „dom i ogród” w pobliskim Radzyniu Podlaskim wiemy, czego oczekują od nas lokalni mieszkańcy i jednocześnie klienci. Mamy też kompleksowe, stałe wsparcie od dużego, rozpoznawalnego brandu, co – nie ukrywam – daje nam większy kredyt zaufania na start ze strony klientów. Nie zmienia to faktu, że nieustannie musimy starać się o jak najszerszą ofertę jakościowych produktów w możliwie jak najniższych cenach, ponieważ konkurencja na rynku DIY jest duża – mówi Jarosław Włodkowski, właściciel sklepu Bricomarché w Międzyrzecu Podlaskim.

 

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Międzyrzecu Podlaskim:

Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 8.00-20.00; w niedziele handlowe w godz. 10.00-18.00

Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony, karty Sodexo

 


Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem blisko 500 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2022 r. obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 9,8 mld złotych. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Grupa Muszkieterów jest regularnie nagradzana w licznych konkursach i rankingach, m.in. w rankingu najlepszych polskich pracodawców tygodnika „Wprost” (28. miejsce w 2023 r.), na Liście 2000 dziennika „Rzeczpospolita”, czyli w zestawieniu największych firm w Polsce (47. pozycja wg. danych za 2021 r.), w rankingu „1000 największych firm w Polsce” „Gazety Finansowej” (47. miejsce w 2020 r.), w zestawieniu Najwięksi money.pl (48. pozycja w 2021 r.), w ramach nagród TOP Franczyzobiorca 2022 czy w rankingu „30 najpopularniejszych franczyz” magazynu „Franczyza & Biznes” (16. miejsce w 2021 r.). Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy