Pierwszy sklep Bricomarché w Białej Podlaskiej już otwarty

Pierwszy sklep Bricomarché w Białej Podlaskiej już otwarty

W Białej Podlaskiej, przy ulicy Sportowej 6, właśnie otwarto pierwszy w mieście sklep Bricomarché. To siódmy punkt sieci w województwie lubelskim, a jednocześnie pierwszy prowadzony przez parę dawnych pracowników Grupy Muszkieterów – Justynę i Przemysława Sienickich, którzy pod skrzydłami rozpoznawalnej marki zdecydowali się „odmienić swoje życie” i zostać przedsiębiorcami. Sobotniemu (23.03) otwarciu sklepu towarzyszyły liczne atrakcje. To, co przyciąga uwagę mieszkańców, to szeroka oferta artykułów do domu i ogrodu.

Sklep Bricomarché w Białej Podlaskiej jest pierwszym punktem należących do związanego z Grupą Muszkieterów małżeństwa przedsiębiorców, Justyny i Przemysława Sienickich. Pani Justyna zdobywała w przeszłości doświadczenie w strukturach Bricomarché jako kierowniczka sklepu w Łomży. Zgromadzoną wiedzę wykorzystuje teraz we własnym sklepie, który mieści się w Białej Podlaskiej, przy ulicy Sportowej 6.

Placówka oferuje klientom szeroki wybór asortymentu w postaci 30 tys. artykułów. Wśród nich znajdują się produkty z kategorii takich jak: materiały budowlane, produkty ogrodowe, dekoracje czy rośliny. Te ostatnie właściciele pozyskują bezpośrednio od lokalnych dostawców. Klienci mogą korzystać również z dodatkowych usług: transportu zakupionych artykułów pod wskazany adres oraz cięcia materiałów drewnianych i drewnopochodnych – blatów i drzwi. W nowym sklepie można także zamówić artykuły drogą internetową i odebrać je w placówce w ciągu dwóch godzin od złożenia zamówienia, w specjalnie wyznaczonym miejscu w obrębie sklepu, bez konieczności stania w kolejce.

Bricomarché w Białej Podlaskiej ma halę sprzedażową o powierzchni 3080 mkw., ogród zewnętrzny zajmujący łącznie 1500 mkw. oraz specjalną wiatę budowlaną (to kolejne 600 mkw. powierzchni). Do dyspozycji klientów sklepu są trzy kasy, a na miejscu obsłuży ich 25-osobowa, wyszkolona kadra pracownicza.

– Wraz z mężem doskonale znamy sieć Bricomarché i wiemy, jak atrakcyjna jest jej oferta dla klientów, a także jakie korzyści dla przedsiębiorców niesie współpraca z Grupą Muszkieterów. Dlatego bardzo nas cieszy, że możemy zrealizować nasze marzenie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa właśnie z Bricomarché, i wspólnymi siłami otworzyć pierwszy sklep sieci w Białej Podlaskiej – mówi Justyna Sienicka, współwłaścicielka sklepu w Białej Podlaskiej.

Na klientów w Białej Podlaskiej czekały z okazji otwarcia liczne atrakcje i konkursy z nagrodami. Dodatkowo wszyscy klienci, będący użytkownikami programu lojalnościowego Moje Bricomarché, już od pierwszego dnia mogli korzystać z benefitów akcji lojalnościowej „skanujesz-zyskujesz”. Zbierając paragony za zakupy na łączną kwotę 300 zł, kupujący otrzyma e-bon o wartości 30 zł, a każdy kolejny – po następnych zakupach o łącznej wartości 1000 zł. Liczba e-bonów przypadających na jednego klienta jest nieograniczona.

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Białej Podlaskiej:

data otwarcia: 23 marca 2024 r. (sobota),

adres sklepu: ul. Sportowa 6, 21-500 Biała Podlaska,

godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 8.00-21.00; w niedziele handlowe w godz. 9.00-16.00,

akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna, bony, karty Sodexo.

 


Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem blisko 500 niezależnych polskich przedsiębiorców, zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2023 r. obroty Grupy Muszkieterów wyniosły 10,3 mld złotych. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Grupa Muszkieterów jest regularnie nagradzana w licznych konkursach i rankingach, m.in. w rankingu najlepszych polskich pracodawców tygodnika „Wprost” (28. miejsce w 2023 r.), na Liście 2000 dziennika „Rzeczpospolita”, czyli w zestawieniu największych firm w Polsce (47. pozycja wg. danych za 2021 r.), w rankingu „1000 największych firm w Polsce” „Gazety Finansowej” (47. miejsce w 2020 r.), w zestawieniu Najwięksi money.pl (48. pozycja w 2021 r.), w ramach nagród TOP Franczyzobiorca 2022 czy w rankingu „30 najpopularniejszych franczyz” magazynu „Franczyza & Biznes” (16. miejsce w 2021 r.). Muszkieterowie są obecni w czterech krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy