Ogłoszono konkurs na dyrektora pogotowia

Ogłoszono konkurs na dyrektora pogotowia

BIAŁA PODLASKA Zarząd Województwa Lubelskiego ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Stacji Pogotowia Ratunkowego SPZOZ w Białej Podlaskiej.

Konkurs ogłoszono w związku z tym, że w marcu niespodziewanie z funkcji dyrektora placówki zrezygnował Tadeusz Łazowski, były starosta bialski i radny powiatowy (PSL). Od tamtej pory pełniącym obowiązki dyrektora bialskiej Stacji jest Artur Kozioł, który pracę w bialskim pogotowiu rozpoczął w grudniu 2018 r. od objęcia stanowiska zastępcy dyrektora ds. administracyjno – technicznych. Wcześniej – za kadencji Dariusza Stefaniuka Kozioł był komendantem Straży Miejskiej w Białej Podlaskiej.

Jak czytamy w ogłoszeniu na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie do konkursu na stanowisko dyrektora bialskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego może przystąpić osoba posiadająca: wykształcenie wyższe oraz wiedzę i doświadczenie dające gwarancję prawidłowego wykonywania obowiązków kierownika. Kandydat na to stanowisku powinien posiadać też co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy.

Kandydaci na stanowisko dyrektora mogą składać swoje aplikacje do 18 maja.

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy