Nowy punkt testowy już działa

Nowy punkt testowy już działa

BIAŁA PODLASKA Miasto wspólnie z firmą Luxmed uruchomiło dodatkowy punkt pobrań dla mieszkańców. Przez 7 dni w tygodniu w określonych godzinach będzie można tu przybyć ze skierowaniem na test w kierunku COVID-19. Wyniki dostępne są już kolejnego dnia.

Punkt zlokalizowany jest na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej nr 3, na które można wjechać od ul. Koncertowej oraz ul. Sportowej. Jego uruchomienie to efekt współpracy prezydenta miasta z Centrum Medycznym Luxmed Sp. z o.o. Na miejscu wykonaywane są wymazy w kierunku Covid-19.

Jak dokonać rejestracji na badanie? Po uzyskaniu skierowania na badania PCR lub testy antygenowe w ramach NFZ należy zadzwonić pod numer 81 473 71 20 oraz podać dane kontaktowe. W dalszej kolejności pacjent otrzyma informację, o której godzinie ma przyjść na badania.

Punkt został uruchomiony 18 listopada i już od godz. 13 pojawiały się pierwsze osoby na wykonanie testu. Na miejscu otrzymali informację, że wyniki otrzymają kolejnego dnia. Obecnie punt czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 13-16, w soboty w godz.11-13 i w niedziele w godz. 9-12.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: