Niebezpieczna sobota na drogach powiatu

Niebezpieczna sobota na drogach powiatu

POWIAT BIALSKI W minioną sobotę 14 sierpnia w miejscowości Sławatycze- Kolonia kierujący audi 53-latek, na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu oraz pobocze i dachował. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Nie miała ich też 18-latka podróżująca volkswagenem, która w Holi zjechała do przydrożnego rowu.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 14.30 w miejscowości Sławatycze-Kolonia. Kierujący  samochodem osobowym marki Audi, 53-letni mieszkaniec gminy Tuczna, na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze. Po tym audi dachowało. Mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Mundurowi szybko ustalili, że 53-latek nie posiadał uprawnień do kierowania. Został również pobrana od niego krew na zawartość alkoholu w jego organizmie.

Cztery godziny później w miejscowości Hola doszło do kolejnego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń mundurowych pracujących na miejscu wynika, że 18-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, kierująca volkswagenem, straciła panowanie nad autem i zjechała do przydrożnego rowu Po tym samochód koziołkował. W chwili zdarzenia nastolatka przewoziła troje pasażerów. Kobieta była trzeźwa, nie posiadała jednak uprawnień do kierowania. Na szczęście w tym przypadku, nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonym aucie, a zdarzenia zakwalifikowane zostało jako kolizja.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: