Najlepsze prezenty komunijne dla dziewczynki

Najlepsze prezenty komunijne dla dziewczynki

Pomysłów na prezenty dla dziewczynek jest wiele, wśród nich często powtarza się biżuteria

Prezent na komunię dla dziewczynki to niewątpliwie spore wyzwanie. Jak wybrać coś wyjątkowego, co będzie przypominać o tym wyjątkowym dniu i nie zużyje się po kilku miesiącach? Przedstawiamy kilka propozycji.

Medaliki i krzyżyki na łańcuszkach to popularny prezent, chętnie wybierany przez chrzestnych lub dziadków. To doskonała pamiątka tego wyjątkowego dnia. Cena zależy od kruszcu i rozmiaru, ale można kupić naprawdę ładny zestaw za rozsądną cenę. Na medaliku możemy także wygrawerować np. datę Pierwszej Komunii. Jubilerzy mają więc w maju i kwietniu pełne ręce roboty.

Komunia jest wydarzeniem religijnym, dlatego doskonałym uzupełnieniem może być eleganckie wydanie Biblii. W okresie komunijnym w sprzedaży pojawiają się wydania specjalne z myślą o tym wydarzeniu, ze specjalnym miejscem na dedykację albo na wklejenie pamiątkowego zdjęcia.

Książki są doskonałym pomysłem na każdą okazję, idealnie sprawdzą się także jako prezenty komunijne. Nie musimy sięgać jedynie po te o tematyce religijnej, mogą być też inne, świeckie tytuły. Wybierajmy ładne wydania, twarde okładki. "Mały Książę", "Kubuś Puchatek", "Ania z Zielonego Wzgórza" – to niektóre z tych książek, z których dziewczynka ucieszy się w dniu Pierwszej Komunii i po które chętnie sięgnie, gdy będzie starsza. Nie zapomnijmy o wpisaniu dedykacji!

Wśród najnowszych trendów wciąż dużo miejsca poświęca się elektronice. A tu rozpiętość jest duża. Od smartfonów, tabletów, laptopów, aż po konsole do gier. Te ostatnie wcale nie są domeną chłopców, w sprzedaży jest także wiele gier przeznaczonych dla dziewczynek.

Ważne jednak, by wybierając prezent dla dziewczynki kierować się jej zainteresowaniami, sugestią rodziców oraz ... zdrowym rozsądkiem.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy