Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik. Interweniował śmigłowiec LPR

Mężczyzna przygnieciony przez ciągnik. Interweniował śmigłowiec LPR
KM PSP w Białej Podlaskiej
MIĘDZYRZEC PODLASKI W środę (12 maja) w Przychodach pod Międzyrzecem Podlaskim doszło do wypadku przy pracach rolniczych. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Rannego przetransportowano do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Do zdarzenia doszło 12 maja przed godz. 9 na jednej z posesji w miejscowości Przychody w gminie Międzyrzec Podlaski. Podczas pracy mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy Ursus.
Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, zespół ratownictwa medycznego oraz zastępy PSP. Poszkodowany był przytomny i był z nim kontakt.  Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, uwolnili mężczyznę spod ciągnika. Rannym zajął się zespół pogotowia ratunkowego. Do szpitala został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który lądował na boisku w Przychodach.
Jak informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej do nieszczęśliwego wypadku doszło najprawdopodobniej w wyniku zerwania się mocowania siedzenia ciągnika. W działaniach udział brały zastępy JRG Międzyrzec Podlaski, OSP KSRG Rzeczyca oraz zespół inspekcyjny z KM PSP w Białej Podlaskiej.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: