Czytaj elektroniczne wydanie Podlasianina

Czytaj elektroniczne wydanie Podlasianina

Przygotowaliśmy dla Was najnowszy numer „Podlasianina”. Pamiętajcie, że każde wydanie możecie przeczytać bez wychodzenia z domu, kupując je za złotówkę od 21 kwietnia na: https://eprasa.pl/news/podlasianin
Jakie tematy znajdziecie w aktualnym numerze
Susza na polach, w ogrodach i lasach. Rolnicy, działkowcy i leśnicy z nadzieją patrzą w niebo, wypatrując deszczowych chmur. Czy grozi nam największa w historii susza?
W Kijowcu mieliśmy zamieć jak na pustyni.
Wielu bialskich przedsiębiorców znalazło się w trudnej sytuacji i czeka na pomoc. Tarcza rządowa okazała się niestety niewielkim wsparciem. Dlatego bardzo ważną pomoc lokalnym firmom zaproponował prezydent Michał Litwiniuk.
Natalia Potocka, mieszkająca w gminie Leśna Podlaska fotograf utrwala na zdjęciach uśmiech w trudnych momentach.
Zespół Merkfolk i siostra Stella, otrzymają w tym roku statuetki „Międzyrzecka Muza”
Miasto otrzymało dodatkowe prawie 7 mln zł dofinansowania na przebudowę ostatniego odcinka ul. Warszawskiej. Dzięki temu ulica zostanie przebudowana na całej długości.
Pacjent oddziału otolaryngologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego wypadł z okna. Policyjne śledztwo wyjaśni, jak doszło do tragedii.
Sejm zagłosował przeciwko profilaktycznym testom dla pracowników służby zdrowia. W tym m.in. bialski poseł Dariusz Stefaniuk (PiS), który jest członkiem Rady Społecznej bialskiego szpitala.
Od kilku dni nieoficjalnie mówi się o tym, że pozytywny wynik na koronawirusa ma informatyk z bialskiego szpitala. Do tego zamknięty został jeden z oddziałów..
Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy