Kraksa na skrzyżowaniu

Kraksa na skrzyżowaniu
fot. KMP w Białej Podlaskiej

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miniony weekend  na skrzyżowaniu ulic Krucza i Długosza w Białej Podlaskiej.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Hundai, nie ustąpił pierwszeństwa, doprowadzając do zderzenia z audi.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godz. 10:20  na skrzyżowaniu ulic Krucza i Długosza w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Hundai, 48-letni mieszkaniec Tychów, doprowadził do zderzenia z audi. Mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej prawdopodobnie wjechał pod nadjeżdżające z prawej strony auto. Po tym hundai uderzył w przydrożną latarnię.

Drugim pojazdem kierował 29-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 29-latek nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała jedna osoba, pasażerka hundaia. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.  Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za innych uczestników ruchu drogowego. Przestrzeganie przepisów, wyobraźnia, rozsądek oraz umiejętność przewidywania różnych sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: