KONKURS: Wygraj kurs prawa jazdy z Podlasiakiem!

KONKURS: Wygraj kurs prawa jazdy z Podlasiakiem!

Mamy dobrą wiadomość dla osób planujących zapisanie się na kurs prawa jazdy kategorii B. Można wygrać go i przygotować się do egzaminu zupełnie za darmo, i to ze szkołą, która w tym roku wygrała ranking ( w oparciu o dane WORD) w tej kategorii. Proponujemy konkurs z supernagrodą, którą jest kurs prawa jazdy na kategorię B, o wartości ponad 1 tys. zł.

Co zrobić, żeby go wygrać? Nic trudnego. Wystarczy ułożyć hasło promujące fundatora nagrody – Ośrodek Szkolenia Kierowców M-Car Dawida Muchy. Hasło należy wpisać na zamieszczonym w 6 numerze (wydanie od 17 kwietnia) tygodnika Podlasiak kuponie i przez kolejne trzy tygodnie zbierać kupony i przykleić je na zamieszczonej również w tym wydaniu karcie konkursowej. Będziemy je publikować w kolejnych wydaniach "Podlasiaka", śledźcie nas na bieżąco. Po wpisaniu na karcie wymyślonego przez siebie hasła oraz danych osobowych, należy dostarczyć ją najpóźniej do piątku 11 maja do siedziby naszej redakcji, osobiście lub pocztą (ul. Warszawska 13, II piętro, 21-500 Biała Podlaska).

Kto zostanie zwycięzcą? Przekonamy się jeszcze w maju. W naszym konkursie wygra ten, kto wymyśli najciekawsze lub najoryginalniejsze hasło – o czym zdecyduje redakcyjne jury wraz z właścicielem zwycięskiej szkoły. Laureat rozpocznie kurs w umówionym z właścicielem szkoły terminie.

Fundator nagrody w czołówce rankingu znalazł się po raz pierwszy, jest to bowiem szkoła debiutująca w tym zestawieniu. Zdawalność na poziomie 64,5 pozostawiła w tyle inne szkoły jazdy. Ośrodek Szkolenia Kierowców M-Car Dawida Muchy szkoli przyszłych kierowców w kategorii B, C i C+E. W obu kategoriach (samochody osobowe i samochody ciężarowe) został on liderem, co dawno nie zdarzyło się w historii przygotowywanych co roku rankingów szkół jazdy. Dawid Mucha stawia przede wszystkim na szkolenie praktyczne, dobrą współpracę między instruktorem a uczniem oraz skupienie się na celu.

Nie zwlekaj, zacznij zbierać kupony i zdobądź prawo jazdy jeszcze przed wakacjami!

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy