Kompleksowa obsługa pojazdów w jednym miejscu

Kompleksowa obsługa pojazdów w jednym miejscu

 

WISZNICE Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Piotrans, myjnia samochodowa, serwis samochodowy i sklep motoryzacyjny - to wszystko w jednym miejscu znaleźć możemy przy ul. Kraszewskiego 16 w Wisznicach. To świetna propozycja dla osób, które chcą kompleksowo zająć się swoim autem.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów wraz z serwisem samochodowym została otwarta w 2018 roku. To miejsce dla klientów, którzy lubią wygodę i profesjonalną obsługę. Na miejscu znajdziemy wszystkie potrzebne usługi związane z naprawą i przygotowaniem auta do jazdy.

Oferta stacji jest bardzo szeroka. W ramach działalności wykonywane są bowiem badania techniczne pojazdów oraz przeglądy rejestracyjne. Obsługiwane są tu zarówno osoby prywatne, jak również firmy i instytucje państwowe. Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu pracownicy mogą w pełni zadbać o powierzony sprzęt.

Badania techniczne wykonywane są tu w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusach, motocyklach, skuterach, przyczepach, naczepach i innych pojazdach, które podlegają badaniom technicznym. Jeśli diagnosta stwierdzi podczas badania technicznego, że pojazd wymaga niezbędnych napraw, wówczas istnieje możliwość wstawienia auta do naprawy w serwisie. Na miejscu jest też możliwość wynajmu samochodu zastępczego na czas naprawy.

Obok stacji diagnostycznej otwarty został sklep motoryzacyjny, w którym można dostać części do różnych aut. W jednym miejscu można kupić akcesoria samochodowe, kosmetyki samochodowe, akumulatory, filtry czy świece.

O samochód można tu zadbać jeszcze w inny sposób. Kompleksowa obsługa zakłada też możliwość dokładnego umycia auta w nowoczesnej, czterogwiazdkowej, samoobsługowej myjni samochodowej oraz skorzystania z odkurzacza centralnego.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów wraz z serwisem samochodowym oraz myjnią zlokalizowana jest przy ul. Kraszewskiego 16 w Wisznicach. Kontakt pod nr. tel. 572 302 666.

(red)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: