Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Zbigniew Kot

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Zbigniew Kot

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii Życie codzienne wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazł się Zbigniew Kot.

Zbigniew Kot – burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego od 2014 r. Doświadczony samorządowiec, skromny i skupiony na pracy na rzecz społeczności swojego miasta. Jak podkreśla, sprawowana przez niego funkcja nie polega na władzy, ale jest powołaniem i służbą do realizowania celów i marzeń mieszkańców. W ostatnich latach w mieście przeprowadzono wiele kluczowych inwestycji, przy ogromnym wsparciu funduszy zewnętrznych. Miasto stale się rozwija, a przy tym sięga po rozwiązania przyjazne środowisku. Powstają duże zakłady pracy, coraz więcej firm chce tam prowadzić swoją działalność.

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy