Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Wiesław Romanowicz

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Wiesław Romanowicz
fot. Akademia Bialska Nauk Stosowanych

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii Edukacja/oświata wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazł się Wiesław Romanowicz.

Wiesław Romanowicz – wykładowca akademicki Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych, ceniony i lubiany przez społeczność akademicką. W 2021 roku otrzymał uczelniane wyróżnienie na najbardziej lubianego wśród studentów wykładowcę. Autor książek i około kilkudziesięciu artykułów i sprawozdań naukowych. Jego zainteresowania naukowe dotyczą szeroko pojętej socjologii religii, w szczególności społecznych aspektów ekumenizmu i przemian religijności w społeczeństwie polskim, z uwzględnieniem mniejszości religijnych. Wielkim hobby pana Wiesława jest pszczelarstwo i wszelkie kwestie związane z naszym regionem.

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy