Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Robert Wieczorek

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Robert Wieczorek

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii Edukacja/oświata wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazł się Robert Wieczorek.

Robert Wieczorek – dyrektor Zespołu Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Małaszewiczach w gminie Terespol (pełni tę funkcję od 8 lat). To jedyna w regionie szkoła, kształcąca na kierunkach kolejarskich, a także transportowych, spedycyjnych i logistycznych. Kierowana przez niego placówka rozwija się i daje młodzieży perspektywę nowoczesnego kształcenia, a później zdobycia zatrudnienia na miejscu. Uczniowie korzystają z programów zagranicznych praktyk i wymian, dzięki czemu niejednokrotnie już zdobywali doświadczenie zawodowe, np. w Grecji. Pedagog bardzo lubiany przez uczniów i ceniony przez lokalną społeczność.

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy