Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Piotr Frończuk

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Piotr Frończuk
fot. Facebook

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii „życie codzienne” wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazł się Piotr Frończuk.

 

Piotr Frończuk – przedsiębiorca, prezes zarządu firmy Piotrans w Wisznicach, jednej z najszybciej rozwijających się firm w gminie Wisznice i powiecie bialskim. Firma powstała w 2007 r. i początkowo zajmowała się importem samochodów z Europy Zachodniej. Dziś oferuje szereg usług związanych z transportem oraz sprzedażą paliw płynnych. To człowiek wielu pasji, ale przede wszystkim miłośnik lotnictwa. Chętnie angażuje się w działania społeczne. Wspiera akcje charytatywne oraz lokalne stowarzyszenia, organizacje społeczne i kluby sportowe oraz wydarzenia odbywające się na terenie powiatu bialskiego.

 

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy