Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: o. Bogdan Augustyniak

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: o. Bogdan Augustyniak
fot. J. Dragan

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii „życie codzienne” wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazł się o. Bogdan Augustyniak.

 

o. Bogdan Augustyniak – gwardian kościoła św. Antoniego, pasjonat jazzu i fotografii, ale przede wszystkim osoba mocno zaangażowana w kultywowanie pamięci o historii regionu. Inicjator przygotowania i zawieszenia na murze kościoła tablic upamiętniających poległych w Białej Podlaskiej żołnierzy. Otwarty na nowe inicjatywy, serdeczny i zawsze gotowy do współpracy.

 

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy