Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Miłosz Storto

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Miłosz Storto
fot. archiwum

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii „sport i rekreacja” wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazł się Miłosz Storto.

 

Miłosz Storto – koordynator drużyn młodzieżowych w MKS Podlasie Biała Podlaska oraz pierwszy trener zespołu występującego w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Pochodzi ze Stalowej Woli, w Białej Podlaskiej od 1996 r., kiedy został studentem AWF. Od około 20 lat pracuje z młodzieżą, stanowiąc dla niej wielki piłkarski autorytet. W 2015 r. z prowadzonym przez siebie zespołem awansował do Centralnej Ligi Juniorów i występuje w niej w różnych kategoriach do dzisiaj, poza przerwą na prowadzenie seniorów Podlasia.

 

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy