Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Mateusz Antoniuk

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Mateusz Antoniuk
fot. archiwum

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii „życie codzienne” wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazł się Mateusz Antoniuk.

 

Mateusz Antoniuk – naczelnik jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Zalesiu. Do swojej służby podchodzi z ogromną pasją, jest bardzo pomysłowy i otwarty na współpracę. Strażacy pod jego dowództwem włączają się w ogólnopolskie akcje charytatywne. Współpracują też ze szkołami i przedszkolami, ucząc dzieci zasad bezpieczeństwa, zachowania się w kryzysowych sytuacjach i podstaw udzielania pierwszej pomocy. Jednostka pracuje na rzecz integracji lokalnego środowiska, organizuje pikniki i i wiele innych wydarzeń dla mieszkańców.

 

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy