Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Magdalena Chodzińska

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Magdalena Chodzińska

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii kultura wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazła się Magdalena Chodzińska.

Magdalena Chodzińska – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Międzyrzecu Podlaskim z siedzibą w Wysokim. Jest inicjatorką i organizatorką wielu wydarzeń na terenie gminy: spotkań autorskich, koncertów, uroczystości, konkursów, pokazów i wystaw. Włącza bibliotekę i gminę w wydarzenia edukacyjno-kulturalne o zasięgu ogólnopolskim, np. Noc Bibliotek, Tydzień Bibliotek i Narodowe Czytanie. Biblioteka pod jej kierownictwem otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Mistrz Promocji Czytelnictwa 2016”. Dyrektor realizuje też wiele projektów i efektywnie pozyskuje fundusze.

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy