Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Kinga i Mateusz Kuligowscy

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Kinga i Mateusz Kuligowscy

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii Edukacja/oświata wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znaleźli się Kinga i Mateusz Kuligowscy.

Kinga i Mateusz Kuligowscy – muzykoterapeuci w Stowarzyszeniu Wspólny Świat. Choć dla wielu rodziców dzieci z autyzmem wydaje się to niemożliwe do wykonania, ich pociechy z powodzeniem uczą się gry na instrumentach oraz śpiewają, prezentując te umiejętności z dumą podczas uroczystości organizowanych przez stowarzyszenie. Pedagodzy otwarci są na inicjatywy podejmowane na rzecz mieszkańców oraz podopiecznych Wspólnego Świata.

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy