Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Karolina Brodzik-Zaremba

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Karolina Brodzik-Zaremba

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii kultura wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazła się Karolina Brodzik-Zaremba.

Karolina Brodzik-Zaremba jest instruktorem grupy tanecznej Dance Academy Studio, z którym zdobywa wiele sukcesów na arenie ogólnopolskiej. W 2019 r. wraz z grupą obchodziła 10-lecie istnienia. Dance Academy Studio ma na swoim koncie już ponad 300 tytułów, które zdobył na regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach tanecznych. Artyści wytańczyli w sumie około 300 medali i 180 pucharów.

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy