Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Grażyna Czech

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Grażyna Czech
fot. archiwum

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii „życie codzienne” wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazła się Grażyna Czech.

 

Grażyna Czech  przez 27 lat prowadziła znany w Białej Podlaskiej sklep-galerię Art Styl. Ponadto angażowała się w pomoc ludziom potrzebującym, szczególnie dzieciom. W 1998 r., razem ze znajomymi, założyła Społeczny Komitet Pomocy Dzieciom w Białej Podlaskiej. Przez wiele lat współpracowała ze Szkolnym Klubem Wolontariatu przy IV LO im. S. Staszica oraz Środowiskową Świetlicą Socjoterapeutyczną Dziupla, gdzie pomagała organizować inicjatywy skierowane do dzieci i młodzieży.

 

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy