Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Ewa Lipowiecka

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Ewa Lipowiecka
fot. archiwum

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii „życie codzienne” wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazła się Ewa Lipowiecka.

 

Ewa Lipowiecka – sołtys wsi Chotyłów, radna gminy Piszczac, działaczka skupiająca grupę seniorów z gminy Piszczac, którzy od lat organizują wyjazdy, wycieczki i uczestniczą w spotkaniach integracyjnych bialskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Serdeczna, pogodna, nastawiona na pomoc seniorom. Z zapałem działa na rzecz lokalnej społeczności, uczestnicząc m.in. w Narodowym Czytaniu i wydarzeniach organizowanych przez szkołę w Chotyłowie.

 

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy