Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Arkadiusz Stefaniuk

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Arkadiusz Stefaniuk

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii Edukacja/oświata wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazł się Arkadiusz Stefaniuk.

Arkadiusz Stefaniuk – dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim. Nauczyciel z pasją. Wspiera swoich uczniów w zdobywaniu wiedzy i wykształcenia, uczy empatii oraz niesienia pomocy. Na początku pandemii szkoła wypożyczyła drukarki 3D, na których produkowane były przyłbice dla lekarzy i pielęgniarek oraz ratowników medycznych. Kilka lat temu pokazał uczniom i społeczności lokalnej, że nigdy nie należy nikogo skreślać, a w trudnych sytuacjach, zamiast oceniać czyjeś postępowanie, lepiej wyciągnąć do tej osoby dłoń i dać drugą szansę, jeśli na to zasługuje.

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy