Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Aleksandra Hordejuk-Gryczka

Kandydaci do plebiscytu Nasz Autorytet 2021: Aleksandra Hordejuk-Gryczka
fot. archiwum

Przedstawiamy kandydatów w plebiscycie tygodnika „Podlasianin” i Stowarzyszenia Przez Pryzmat pod nazwą „Nasz Autorytet 2021”. W kategorii „sport i rekreacja” wśród pięciu nominowanych do tego tytułu znalazła się Aleksandra Hordejuk-Gryczka.

 

Aleksandra Hordejuk-Gryczka – prezes Klubu Biegacza Biała Biega, będącego organizatorem wielu biegowych imprez masowych w Białej Podlaskiej i okolicach. Jako nastoletnia dziewczyna biegała średnie dystanse, a od kilku lat wielka fanatyczka rekreacji i ruchu na świeżym powietrzu. W działaniu bardzo energiczna, konkretna, opanowana i koleżeńska, a przy tym otwarta na pomysły otaczających ją osób.

Głosowanie trwa od 19 kwietnia, zarówno internetowo, klikając w ten link: Głosowanie internetowe Nasz Autorytet 2021 i oddając głos przy wybranym kandydacie.

Głosować można także za pośrednictwem zamieszczanych w naszym tygodniku kuponach (str. 12). Wypełnione kupony należy przynosić do naszej redakcji lub też wysyłać pocztą na adres: Redakcja „Podlasianina”, ul. Narutowicza 32/5, 21-500 Biała Podlaska.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy