Jedyne takie Magiczne Ogrody

Jedyne takie Magiczne Ogrody
fot. Magiczne Ogrody

Magiczne Ogrody Janowiec to rodzinny park tematyczny zbudowany na bazie autorskiej historii baśniowej. Położony jest w sąsiedztwie Kazimierza Dolnego nad Wisłą  i Janowca, nad którym dumnie wznosi się jeden z największych zamków dawnej Polski. Połączenie pięknego ogrodu, który porasta milion drzew, krzewów i kwiatów ze światem baśni stanowi o unikalności tego miejsca.

Magiczne triki i kuglarskie wybryki

Zapraszamy na długi weekend do Magicznych Ogrodów! Bohaterem tych dni (16 i 17 czerwca) będzie Krasnolud i Żongler Wyrwipałka (Dziedziniec godz. 13 i 16 oraz godz. 12 i 15 Kwiatowa Dolina). Nie może także zabraknąć tańczących Mordoli. O każdej pełnej godzinie na Dziedzińcu mieszkańcy parku i goście wykonywać będą taniec radości. Jak zawsze w Zamku Wróżek na gości czekać będą Wróżki Smużki, które zapraszają na bale. Na przyszłych Krasnoludów w Krasnoludzkim Grodzie czekają turniejowe szkolenia.
Natomiast w sobotę i niedzielę (18 i 19 czerwca) odwiedzających bawić będzie Pan Pedro i jego Magiczne Stworzenia. O godz. 16 rozpoczynać będzie się jego Wielki Spektakl! Oprócz tego będzie można oklaskiwać zumbę w wykonaniu Mordoli, wziąć udział w balu Wróżek Smużek i szkoleniach w Krasnoludzkim Grodzie. Zapraszamy na długi weekend do Magicznych Ogrodów Janowiec!

Weź udział w konkursie
Niezapomniane chwile w Magicznych Ogrodach można również przeżyć biorąc udział w konkursie organizowanym przez „Podlasianina”. Dzięki współpracy z Magicznymi Ogrodami, co dwa tygodnie dwóch czytelników „Podlasianina”, którzy dostarczą wycięte z tygodnika i wypełnione dwa kupony, otrzymają bezpłatne zaproszenia dla czterech osób. Dlatego zachęcamy do kompletowania kuponów i systematyczny udział w konkursie. Gwarantujemy, że dzień spędzony w Magicznych Ogrodach dzieci będą pamiętać do końca życia.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: