Groźny wypadek w Woskrzenicach Dużych. 2 osoby zostały ranne

Groźny wypadek w Woskrzenicach Dużych. 2 osoby zostały ranne

W poniedziałek 7 marca w Woskrzenicach Dużych kierujący tirem 60-latek zderzył się z samochodem marki Renault. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafili dwaj pasażerowie osobówki.

Do wypadku doszło w poniedziałek 7 marca około godziny 10.00 na krajowej dwójce w miejscowości Woskrzenice Duże. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Daf wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z jadących drogą krajową  osobowym renaultem. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Ciężarówką kierował 60- letni mieszkaniec gminy Trzebieszów, natomiast za kierownicą samochodu osobowego siedział 69-letni mieszkaniec gminy Terespol.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznało dwoje pasażerów renaulta, którzy trafili do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia oraz apeluje o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze przypominając, że nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: