Gmina Międzyrzec Podlaski liderem edukacji

Gmina Międzyrzec Podlaski liderem edukacji

GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI Międzyrzecka gmina po raz piąty została uhonorowana certyfikatem „Samorządowy lider edukacji” – jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień przyznawanych samorządom, które w sposób wyjątkowy dbają o jakość oświaty.

Wręczenie certyfikatów i znaków jakości „Samorządowy lider edukacji” odbyło się 5 lipca w Lublinie.  Podczas uroczystości, zorganizowanej przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC, wyróżniono gminy, powiaty i województwa, które wysoki poziom lokalnej polityki oświatowej łączą z nowatorskimi i innowacyjnymi działaniami z obszaru zarządzania publicznego. Wyróżnienia odebrali wójt gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztof Adamowicz i kierownik referatu oświaty Marta Cybulska-Demczuk.

Misją programu jest promowanie samorządów, które rozwój edukacji traktują jak swój priorytet, podejmują w tej dziedzinie odważne decyzje i nieszablonowe działania, skutkujące podnoszeniem jakości kształcenia oraz wdrażaniem ciekawych rozwiązań oświatowych. (…)

Cały artykuł do przeczytania w aktualnym – papierowym i cyfrowym wydaniu „Podlasianina” nr 27 na: eprasa.pl

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: