Ekologiczne i wydajne kotły 5. klasy w Eko-House

Ekologiczne i wydajne kotły 5. klasy w Eko-House

Chcesz aby twój piec był efektywny, a do tego przyjazny środowisku? Warto zainwestować w nowoczesne, wydajne, a przy tym ekologiczne kotły żeliwne 5. klasy lub kotły gazowe. A w poszukiwaniach idealnego pieca i asortymentu niezbędnego do zamontowania w naszym domu instalacji ciepłowniczej czy hydrauliki warto zapoznać się z ofertą bialskiej firmy Eko-House w siedzibie sklepu przy ul. Sidorskiej 59 f.

Klienci coraz częściej w wyborze rodzaju źródła ogrzewania swojego domu sięgają po rozwiązania bezpieczne dla środowiska. Gwarancją dbałości o ekologię i wydajności są kotły 5. klasy spalalności, czyli piece spełniające normy ecodesigne.

W swojej bogatej ofercie sklep Eko-House posiada piece firmy Klimosz. Do wyboru są dwa typy kotłów. Kocioł żeliwny 5. klasy spalalności posiada 10 lat gwarancji i wykonany jest z solidnych i najlepszej jakości materiałów, 12 mm warstwy żeliwa. Co ważne kocioł dostosowany został do obecnych regulacji krajowych i europejskich dotyczących poziomu emisji szkodliwych substancji. Spełnia zatem wszystkie normy emisji spalin, które wymagane są przy ubieganiu się o dofinansowanie przy wymianie pieca w ramach rządowego programu "Czyste Powietrze". Spalalność kotła dochodzi nawet do 90 proc. W takim kotle palić można jednocześnie peletem i ekogroszkiem. I nie wymaga to wymiany palnika. To wygodne i proste rozwiązanie. Równie prosta jest obsługa kotła, dzięki wbudowanemu elektronicznemu sterownikowi. W kotle żeliwnym dodatkowo za dopłatą można zwiększyć zasobnik, co spowoduje, że rzadziej trzeba będzie dosypywać pellet czy ekogroszek.

Drugi piec klasy 5. spalalności, który dostępny jest w sklepie Eko-House przeznaczony do opalania pelletem czy ekogroszkiem wyposażony jest w wymienny palnik. To idealne rozwiązanie, gdy oprócz ekogroszku w ogrzewaniu domu chcemy wykorzystywać inne paliwa. Kotły te wykonane są ze stali i posiadają 5 lat gwarancji oraz około 91 proc. spalalności. Praktyczny i uniwersalny model pieca pozwala na dowolne ustawienie i podłączenie go w kotłowni.

W poszukiwaniu ekologicznego źródła energii warto zastanowić się nad montażem pompy ciepła czy pieca gazowego. W Eko-House kupimy piece gazowe firmy ACV. Zaletą i wyjątkowością pieca jest fakt, że urządzenie można montować w układzie otwartym bez konieczności zamykania instalacji np. przy wymianie pieca węglowego na gazowy.

Wszystkie kotły znajdujące się w asortymencie Eko-House posiadają niezbędne do ubiegania się o dotację certyfikaty, które dostępne na miejscu. Firma prowadzi także usługi w zakresie montażu urządzeń.

Robiąc zakupy w Eko-House można skorzystać z rabatu przy wyborze dobrej jakości grzejników Purmo. Nowość w asortymencie sklepu stanowi wielowarstwowa rura Pex Kisan do ogrzewania podłogowego, którą również zakupić można w supercenie. Dodatkowo klienci chcący wykonać w swoim domu instalację CO, w Eko-House mogą od razu opracować projekt instalacji Kisan z 10-letnią gwarancją producenta i ubezpieczeniem.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy