Dwa groźne wypadki na drogach powiatu

Dwa groźne wypadki na drogach powiatu

Wczoraj przed godziną 11.00 na krajowej dwójce w miejscowości Żabce kierująca volkswagenem 28-latka zderzyła się z jadącym z przeciwka fordem. Godzinę później na ulicy Terebelskiej w Białej Podlaskiej kierowca dostawczaka włączając się do ruchu zderzył się z cyklistą jadącym ścieżką rowerową.

Do pierwszego zdarzenia doszło przed godziną 11.00 na drodze krajowej numer 2 w miejscowości Żabce. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki volkswagen, 28-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego, zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z fordem. Drugim autem kierował  42 -letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski – relacjonuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

W wyniku wypadku ranna została 28-latka. Do kolejnego groźnego zdarzenia doszło godzinę później na ulicy Terebelskiej w Białej Podlaskiej. – Ze wstępnych ustaleń będących na miejscu policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Ford Ducato, 42-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego włączając się do ruchu z terenu parkingu zderzył się z cyklistą jadącym ścieżką rowerową – informuje rzecznik.

Prawdopodobną przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę dostawczaka. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał 21-letni bialczanin kierujący jednośladem.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: