Dramatyczny telefon na policję: Po domu chodzi psychopata z nożem

Dramatyczny telefon na policję: Po domu chodzi psychopata z nożem

BIAŁA PODLASKA „Po domu chodzi psychopata z nożem i boję się do niego wejść…” dokładnie zgłoszenie o takiej treści otrzymali wczoraj bialscy policjanci. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze nie potwierdzili jednak tej informacji, za to 59-latek trafił do aresztu.

 Wczoraj po godz. 20.00 dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że jeden z mieszkańców miasta potrzebuje pomocy. – Z relacji zgłaszającego wynikało, że po domu który wynajmuje chodzi „psychopata z nożem” i on boi się do niego wejść. Pod wskazany adres natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze. Policjanci nie potwierdzili jednak zgłoszenia. Podczas rozmowy z będącym na miejscu mężczyzną ustalili, że ten zupełnie nie wie co stało się agresorem. Nie wie również, w którym kierunku poszedł – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Mundurowi ustalili, że 59-latek, który zadzwonił na policję przedstawiając dramatyczną historię poszukiwany jest do odbycia kary pobawienia wolności w związku z nieopłaconą grzywną. Mężczyzna został zatrzymany „w policyjnym areszcie”. Dzisiaj trafił do zakładu karnego.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy