Długo ukrywał się przed policją, wpadł na Śląsku

Długo ukrywał się przed policją, wpadł na Śląsku

MIĘDZYRZEC PODLASKI Policjanci z międzyrzeckiego komisariatu zatrzymali 25-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania na terenie powiatu średzkiego.

We wtorek 8 stycznia tuż po godzinie 6.00 kryminalni międzyrzeckiego komisariatu weszli na teren jednej z posesji w powiecie średzkim. Funkcjonariusze zatrzymali tam 25-letniego mieszkańca gminy Międzyrzec Podlaski. Mężczyzna poszukiwany był między innymi dwoma listami gończymi. By uniknąć kary wymierzonej przez sąd, już od maja ubiegłego roku ukrywał się przed organami ścigania. – Funkcjonariusze ustalili miejsce jego pobytu na terenie województwa dolnośląskiego. W działaniach aktywnie wspierali ich też policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Poszukiwany 25-latek, który zatrudnił się na terenie gospodarstwa rolnego, nie spodziewał się wizyty funkcjonariuszy. Mężczyzna trafił już do Zakładu Karnego, gdzie spędzi 3 lata między innymi za przestępstwa narkotykowe, rozbój oraz jazdę w stanie nietrzeźwości.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: