Delikatesy Centrum w Wisznicach już otwarte!

Delikatesy Centrum w Wisznicach już otwarte!

WISZNICE Delikatesy Centrum przy ul . Kraszewskiego 16 w Wisznicach zostały oficjalnie otwarte 17 grudnia. Miejsce to staje się jeszcze bardziej atrakcyjne dla klientów, bo w kompleksie mieści się także Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, myjnia samochodowa, serwis samochodowy i sklep motoryzacyjny.

Piotr Frończuk, właściciel firmy Piotrans, podkreśla, że otwarcie Delikatesów Centrum to dobra wiadomość dla mieszkańców Wisznic i okolicy. – To drugi co do wielkości market w Wisznicach. Stworzyliśmy około 15 miejsc pracy, zagospodarowaliśmy teren, wyremontowaliśmy budynek, by taka inwestycja mogła powstać. A to odbyło się przy pomocy pana wójta – wyjaśnia Frończuk.

Pomoc ta, szczególnie w kwestiach formalnych, była nieoceniona. – Każdy obiekt, który tworzy miejsca pracy, stanowi o rozwoju gminy. Staramy się pomagać wszystkim przedsiębiorcom, którzy się do nas zwracają. Tak było i w tym przypadku. Tam, gdzie mogliśmy pomóc, zrobiliśmy to, m.in. przyspieszając procedury. Ten obiekt powstał bardzo szybko, pierwszy sygnał dostaliśmy w październiku – zwraca uwagę Piotr Dragan, wójt gminy. W otwarciu obiektu towarzyszył mu także zastępca Krzysztof Biełuszka.

Market Delikatesy Centrum, jak zapowiada właściciel Marek Bujnik, czynny będzie od poniedziałku do soboty w godz. 6-22 oraz w niedziele handlowe w godz. 8-22. – Kupić tu można wszystko, od produktów spożywczych po artykuły przemysłowe – zachęca właściciel. Nie zabraknie oczywiście świeżego pieczywa, wędlin, serów, mięsa, produktów garmażeryjnych oraz alkoholi.

Lokalizacja sklepu jest atrakcyjna szczególnie dla klientów dojeżdżających od strony Włodawy i Parczewa. Kompleks przy ul. Kraszewskiego 16 składa się ponadto z Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów wraz z serwisem samochodowym, sklepu motoryzacyjnego oraz myjni samochodowej. Kontakt pod nr. tel. 572 302 666.

*tekst sponsorowany

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: