Czytaj Podlasianina w wersji elektronicznej

Czytaj Podlasianina w wersji elektronicznej

Najnowszy numer „Podlasianina” jest już gotowy. Jakie tematy poruszamy w tym tygodniuPamiętajcie, że każdy numer „Podlasianina” możecie przeczytać w wersji elektronicznej, jedynie za złotówkę na: https://eprasa.pl/news/podlasianin
Marszałek Województwa Lubelskiego przeznacza 6,5 miliona na nagrody dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego, gdy w czasie koronawirusa inni tracą pracę. Dariusz Litwiniuk, kierownik filii urzędu w Białej Podlaskiej, zgarnął 22 tys. zł, a Gabriela Janicka, która odpowiada m.in. za wydawanie decyzji o wycince drzew – 22,5 tys. zł.
Czy w niedzielę dojdzie do wyborów kopertowych?
Poczta Polska zażądała się od samorządowców udostępnienia danych osobowych mieszkańców na potrzeby przygotowania wyborów. Prezydent Michał Litwiniuk zdecydowanie odmówił: – To żądanie jest niezgodne z obowiązującymi przepisami!
Władze Międzyrzeca Podlaskiego chcą zlikwidować Straż Miejską, bo nie spełnia swoich zadań. A do tego utrzymanie etatów strażników jest dla miasta bardzo kosztowne.
Wędkarze i mieszkańcy miasta od kilku dni alarmują: stan rzeki Krzny jest opłakany, a przy brzegu pływają śnięte ryby. Co zabiło ryby?
Trzy lata i osiem miesięcy więzienia oraz zakaz kierowania pojazdami przez osiem lat – tak niski wyrok usłyszał 24-letni Piotr M. z gminy Międzyrzec Podlaski, sprawca tragicznego wypadku w Rogoźnicy Kolonia, w którym zginęło małżeństwo z Grabanowa.
Pomnik-ławeczka poświęcona Bogusławowi Kaczyńskiemu już stoi w parku Radziwiłłowskim. Teraz czekamy na festiwal.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: