Czarny weekend nad wodą

Czarny weekend nad wodą

POWIAT BIALSKI W niedzielę w Krznie w Kijowcu podczas spływu kajakowego jedna z uczestniczek zauważyła ciało zaczepione o konar drzewa. Dzień wcześniej w miejscowości Łózki pod Drelowem grupa trzech mężczyzn po zakończonym grillu postanowiła popływać w kanale rzeki Wieprz – Krzna. 55-latek po zanurzeniu się w wodzie już nie wypłynął.

Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny, którego zwłoki ujawniono w Kijowcu. Wiadomo, że utonięcia mogło dojść kilka dni wcześniej.

Tragicznie zakończyła się również kąpiel w kanale Wieprz-Krzna w miejscowości Łózki. – Do utonięcia doszło około godziny 21 w miejscowości Łózki. Po zakończonym grillu grupa osób postanowiła pójść na spacer. W trakcie trzech mężczyzn wpadło na pomysł pływania w kanale rzeki Wieprz – Krzna, którego głębokość wynosi około 2 metry. Jeden z mężczyzn (55-latek) po wejściu do wody już się nie wynurzył. Jego ciało zostało wydobyte na brzeg po akcji poszukiwawczej – informuje Beata Miszczuk z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Z ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej wszyscy trzej mężczyźni wcześniej spożywali alkohol.

To ósma ofiara wody w tym sezonie w województwie lubelskim. Wszyscy to mężczyźni, a większość z nich spożywała wcześniej alkohol. Policja przypomina o właściwym postępowaniu i rozsądku.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy