Chwila relaksu w Babskim Raju

Chwila relaksu w Babskim Raju

MIĘDZYRZEC PODLASKI Każda kobieta po ciężkim dniu pracy marzy o chwili tylko dla siebie. Chwile relaksu można podarować sobie, odwiedzając SPA z odprężającymi masażami i zanurzając się w pobudzającej zmysły kąpieli w jacuzzi. Aby skorzystać z takiej luksusowej oferty, wcale nie musisz jechać daleko. Od początku lipca w salonie Babski Raj w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Partyzantów 39a działa  strefa Jacuzzi Sauna&SPA. 

Babski Raj to miejsce wyjątkowe na relaks i odpoczynek pod opieka doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu. W myśl maksymy Coco Chanel, że „kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok”, w jednym miejscu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się pięknie i kobieco. Salon oferuje profesjonalne zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne na twarz i ciało oraz zabiegi w nowo otwartej strefie SPA, poprawiające samopoczucie. Właścicielki salonu podchodzą z ogromną pasją do pracy oraz indywidualnych potrzeb klientek.

– Pomysł stworzenia takiego miejsca zrodził się na moje 40 urodziny. Miałyśmy jechać do SPA, żeby wypocząć po ciężkiej pracy, ale tak się złożyło, że pojechałyśmy do sanatorium w Busku Zdroju. Skorzystałyśmy tam z kąpieli: piwnej, w mleku i aloesie, i po prostu zakochałyśmy się w tych zabiegach. Stwierdziłyśmy, że musimy stworzyć takie miejsce dla naszych klientek w Międzyrzecu Podlaskim, bo wiemy, że czegoś takiego w promieniu 25 kilometrów nie ma. Z pomocą firmy Seiken z Białej Podlaskiej udało się. Dzisiaj wiemy, że warto mieć marzenia i je spełniać – mówi Ewa Gruszczyńska, właścicielka salonu Babski Raj w Międzyrzecu Podlaskim.

Żeby odpocząć od codziennych trosk i obowiązków, nie trzeba czekać aż do urlopu. Sauna, masaże i aromatyczna kąpiel w jacuzzi to część bogatej oferty zabiegów, z których można skorzystać w strefie SPA w Babskim Raju. A wszystko w atrakcyjnie niskich cenach.

– Ciągle biegniemy, nie mamy czasu się zatrzymać, a dotąd nie było w Międzyrzecu takiego salonu, gdzie można wypocząć i się wyciszyć. A przecież każda kobieta marzy o chwili relaksu w wannie pełnej mleka, aby poczuć się jak Kleopatra. Po takim zabiegu skóra pachnie bardzo długo, jest nawilżona i odżywiona. Tworząc to miejsce, starałyśmy się dostosować ofertę do warunków finansowych klientów. W SPA na ogół jest bardzo drogo, a my chciałyśmy, żeby każdy zaznał odrobinę luksusu za nieduże pieniądze – podkreśla Dorota Demianiuk, współwłaścicielka salonu Babski Raj.

W nowoczesnym jacuzzi salon oferuje kąpiele: w winie, czekoladzie, mleku (tzw. kąpiel Kleopatry), kąpiel egzotyczną i oczyszczającą. Skorzystać można również z relaksujących masaży i sauny. Międzyrzecki salon ma w swojej ofercie również specjalna komorę, w której z kąpieli parowej bezpiecznie korzystać mogą osoby z nadciśnieniem tętniczym.

Oferta SPA będzie stale poszerzana. Niedługo uruchomione zostaną specjalne pakiety. W salonie będzie możliwość zorganizowania wieczoru kawalerskiego, panieńskiego czy romantycznego wieczoru dla dwojga z zabiegami pielęgnacyjnymi i masażami.

Osoby, które chciałyby podarować sobie chwile relaksu, powinny odwiedzić Jacuzzi Sauna&SPA przy ul. Partyzantów 39a w Międzyrzecu Podlaskim, nr tel. 517 890 541.        *Tekst sponsorowany


 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy