Chciał wrobić kolegę w narkotyki

Chciał wrobić kolegę w narkotyki

43-letni mieszkaniec Międzyrzeca, podrzucając narkotyki, chciał się odegrać na koledze z pracy

MIĘDZYRZEC PODLASKI Pracownik jednej z międzyrzeckich firm najpierw podrzucił swojemu koledze z pracy narkotyki, po czym wezwał policję. Podczas przesłuchania i dzięki nagraniu z przemysłowej kamery wyszło na jaw, że 43-latek chciał się w ten sposób zemścić na swoim znajomym.

W ubiegły czwartek (26 września) dyżurny komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim otrzymał zgłoszenie dotyczące sprzedaży narkotyków w jednym z zakładów na terenie miasta.

- Na miejscu pracownik firmy potwierdził, że widział jak jego znajomy chowa w swoim bucie woreczek z białym proszkiem, a buty pozostawia na szafce. Policjanci, którzy zajęli się sprawą, ujawnili woreczek we wskazanym miejscu, a w nim niewielką ilość białego proszku. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina - informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Policjanci zauważyli jednak niezgodności w informacjach przekazanych przez świadka zdarzenia. Policjanci dotarli do nagrania jednej z kamer zakładowego monitoringu, gdzie uwieczniony został moment wrzucenia woreczka. Okazało się, że narkotyki podłożył 43-letni mężczyzna, który wcześniej wezwał policję.

Więcej w papierowym i cyfrowym wydaniu tygodnika Podlasiak nr 40

(mp)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: