Bialskie placówki kulturalne zaprezentowały wakacyjne plany

Bialskie placówki kulturalne zaprezentowały wakacyjne plany
Fragment plakatu autorstwa Multicentrum Biała Podlaska

Instytucje kulturalne z Białej Podlaskiej przygotowały nową ofertę zajęć edukacyjnych na wakacje. Placówkami, które zaprezentowały swoje grafiki, są m.in. Multicentrum Biała Podlaska, Barwna Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży oraz filie Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Multicentrum Biała Podlaska organizuje zajęcia z nowych technologii dla dzieci. Odbywają się one w blokach od wtorków do piątków. Pierwszy cykl rozpocznie się już 29 czerwca. Nosi tytuł „Scottle Go! – warsztaty podstaw programowania”. Zapisać się na lekcje można dzwoniąc na numer 83 341 60 17. Jeśli ktoś nie może może w nich uczestniczyć stacjonarnie, to dla grup zorganizowanych przygotowano ofertę zajęć online. Te z kolei odbywają się w poniedziałki, w godzinach 10.00-15.00.

Barwna Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży zdecydowała się z kolei na organizację strefy malucha. Będzie się ona znajdować w Parku Radziwiłłowskim. Cykl rusza 7 lipca. Od tego dnia wydarzenie będzie kontynuowane w każdą środę w godzinach 11.00-12.00.

Filia nr 6 Miejskiej Biblioteki Publicznej w tym roku zorganizowała warsztaty „Guzik, Pętelka, czyli Czytamy i Działamy DIY”. Zajęcia będą odbywały się nieregularnie od 21 lipca do 6 sierpnia w godzinach 12.00-13.00. Więcej szczegółów w załączonym poniżej plakacie.

Filia nr 3 poza ofertą licznych zajęć stworzyła „Wakacyjny klub malucha”. Od lipca do końca sierpnia, w każdy czwartek w godzinach 11.00-12.00 do zabawy czytelniczej są zaproszone dzieci do 5 lat.

Filia nr 1 (Al. 1000-lecia 35) realizuje czytelniczy podcast. Wszystkie dzieci są zaproszone na emisję pierwszego odcinka w najbliższy piątek na fanpage’u biblioteki.

Plakaty tych i reszty zajęć edukacyjnych w galerii poniżej.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: